Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri

Ve středu 25. března oznámilo animační studio Silver Link na svých oficiálních stránkách, že chystá druhou sérii anime „Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu„ které můžeme znát ze zimní sezóny 2020. Jelikož kromě samotného oznámení nebyla uvedena jediná jiná informace, není prozatím jasné, kdy se nové řady dočkáme, ani kolik bude mít dílů. Stejně tak je nám neznámý produkční tým. Lze ovšem očekávat obdobné složení týmu a délku vysílání, jako tomu bylo u první série.

První série, byla vysílána od 8. 1. 2020 do 25. 3. 2020 v Japonsku o délce 12 dílů a současně byla také streamovaná na internetovém online streamu od společnosti Funimation.

Režiséři této série Shin Ōnuma (Fate/kaleid liner Prisma Illya nebo WATAMOTE) a Mirai Minato ( Masamune-kun’s Revenge , Sunohara-Sō no Kanrinin-san ). Scénárista Fumihiko Shimo (Anima Yell!, New Game!). Hlavní animační režisér Kazuya Hirata (Fate/kaleid liner Prisma Illya, Sunohara-Sō no Kanrinin-san) – navrhl postavy

Příběh: Po nadšeném pozvání své přítelkyně, Kaede Honjou neochotně souhlasí s vyzkoušením New World Online (velmi populárního VRMMO), který hrají tisíce lidí po celém Japonsku. Jako úplný nováček, stojí Kaede nejen před volbou, jakou přezdívku si zvolit, na jaký typ zbraně se zaměřit, ale také jak rozdělit svých počátečních 100 stavových bodů. Jaké bude její dobrodružství ve hře? Bude někdo její herní styl následovat?

Série vznikla podle stejnojmenné novely dvou tvůrců, kteří jsou známí pod přezdívkami Yumikanen a Koine. Poprvé se objevila, na uživatelském webu “Shōsetsuka ni Narō” ( Staňme se spisovateli! ), v roce 2016 a stále na něm vydává další kapitoly příběhu. První svazek vyšel od nakladatelství Fujimi Shobo, které se později rozpadlo. V roce 2017 přešlo pod mediální korporaci Kadokawa. Kadokawa Books v září vyšel první svazek pod svým potiskem. V srpnu roku 2018 byly vydány další čtyři svazky.

Manga adaptace vyšla 26. 5. 2018 v časopise Comp Ace s kresbou Jirō Oimota od manga vydavatelství Kadokawa Shoten.

Zdroj: Wikipedia, Myanimelist, Anime Newsnetwork.

Diskuze
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments