O nás

Co je Shinsou.cz?
Je portál zaměřený všeobecně na asijskou kulturu. Jsme databází anime a dorama titulků. Můžete tu najít také novinky z asijského světa. Snažíme se pořad zlepšovat, a to jakýmkoliv směrem.
Jak vzniklo Shinsou.cz?
Předtím jsme existovali pod názvem Kateki.cz, které bylo vytvořeno v roce 2013 a sloužilo jako online databáze anime. Poté, co se Kateki rozpadlo, jsme založili nový web Shinsou.cz, který je aktivní dodnes.
Co u nás najdete?
– titulky k anime i asijským seriálům a filmům
– recenze a články o novinkách
– přívětivou a nápomocnou komunitu
– neustále zlepšování ve stylu a kvalitě

? Nejčastější dotazy

Kdy vyjde další díl mého oblíbeného anime/drama?
Snažíme se, aby titulky vycházely v přijatelném termínu. Jsme jen lidi a každý z nás má své vlastní životy. Překládání titulků a psaní článků jsme si vybrali jako hobby u kterého se snažíme aby finální produkt byl v co nejvyšší kvalitě. Překlad musí rovněž projít korekcí, aby se opravily všechny možné chyby a upravily texty, které by se daly vylepšit. Žádám vás tedy, abyste s námi neztráceli trpělivost a vydrželi. Opravdu chceme, aby titulky za to čekání stály.
Přeložíte mé oblíbené anime/drama?
U tohoto záleží na spoustě faktorů. Jaká je poptávka? Kdo z našeho týmu se bude chtít ujmout překladu a korekce? Kolik epizod dané anime/drama má? Je kompletní nebo stále vychází další epizody? Jak dlouho bude překlad tohoto anime/drama zhruba trvat? Budeme se snažit o splnění vašich požadavků, ale může to nějakou dobu trvat.
Proč už dlouho nevyšla na webu žádná novinka?
Ze stejného důvodu, který jsem zmiňoval již u první otázky. Každý z členů má své povinnosti i v reálném životě. Tudíž nejsme roboti, kteří by pracovali od rána do večera jen a jen na překladech. Proto oceňujeme jakoukoliv aktivitu od našich členů a jakékoliv nové členy, kteří by nám chtěli v rozvoji této stránky pomoct.

? Technické problémy

Titulky se mi ve videu ukazují zpožděné a nebo se nezobrazují správně.
Jakékoliv problémy s titulky nahlašujte na našem Discord serveru a
nebo v komentářové sekci pod článkem o daných titulkách. 
Web se načítá pomalu a nebo se některé funkce nezobrazují správně.
Zkuste aktualizovat svůj webový prohlížeč. Také doporučujeme, abyste používali prohlížeče jako jsou Chrome a Opera. Kdyby problémy přetrvávaly i nadále tak se obraťte na správce/administrátory webu na našem Discord serveru.